minu hotel fethiye
minu hotel fethiye

Minu Hotel

Tatilini ev huzuru ve konforu arayanlara bir alternatif olarak Minu Hotel Fethiye’de konuklarını bekliyor. Yalnızca 20 odası bulunan hotel mütevazi biir şekilde dizayn edilmiş durumda. Gösel olarak özellikle temizliğin rengi beyaz ağırlıklı tonlar kullanılan mekan zaten titizliği ile nam salmış durumda.

Minu Hotel bir aile işletmesi olarak tesisine gelen misafirleri kendi kişisel konuklarıymış gibi ağırlıyor. Mekanda güler yüzlü ve ilgili bir hizmet bu nedenle hiç eksik olmuyor. Küçük, sakin ve mütevazı bir tatil arayışında olanlar için en ideal seçenekler arasında yer alan tesis aileler için de uygun. Ekstra yatak ekleme opsiyonu olan odalar da klima da bulunuyor. Ayrıca kahvaltı servisini de ücretsiz olarak sağlıyor.

Fethiye’nin tam merkezinde yer alan Minu Hotel ulaşım açısından oldukça konforlu bir noktada yer alıyor. Pek çok yere yakın olmasının dışında sıklıkla geçen dolmuş ve otobüslerle de bölgedeki daha uzak yerleri de seyahat etmeniz oldukça kolay. Bu nedenle konuklar için araç o kadar da elzem değil.

Bu şirin hotelin İnstagram sayfasına göz atmak isteyenler için; https://www.instagram.com/minuhotel/