Hotel Seril 2

REZERVASYON VE BİLGİ İÇİN

Hotel Seril 2 Hakkında

Hotel Seril 2, Çalış plajına 300 metre mesafede 2 yıldızlı bir oteldir. Google puan ortalaması 4,6/5 dır.

Misafirlerine yetecek büyüklükte havuzu ve bahçesi bulunmaktadır. Restaurant ve açık alanın büyük olması, özellikle pandemi döneminde misafirlerinin rahat etmesi için çok önemli olmuştur.

Otel, turizm ve hizmet sektöründe deneyimli bir çift tarafından yönetilmekte, hizmetlerinde konaklayan müşterilerine aile sıcaklığının yanı sıra profesyonelliği de ön plana çıkartmaktadır. Mutfağına giren her ürünün otel sahibi tarafından sıkı denetlendiği, kaliteli ürünlerin tercih edildiği bir tesistir.

Hotel Seril 2 misafir yorumlarından bazıları

Kader ÖZ

Hotel SERİL 2 Ailesi gerçekten MÜTHİŞ bir aile. Daha öncesinden Ultra lüks otellerde konaklama şansım oldu fakat hiç bir otel bu kadar tat ve mutluluk vermedi. Otele her girişinizde sizi karşılayan güler yüz sabah kahvaltıya inerken sizleri karşılayan mükemmel bir ekip… Eşim ile Balayımız için tercih ettik. Gerçekten Yurdagül hanım ve Eşi Ferit bey bize inanılmaz anlar yaşattı. Eşime doğum günü sürprizi yapabilmek için büyük çaba sarf ettiler 🙂 bahçe süslemesi, ekran yansıtması ve müzik organizasyonuyla bize duygu dolu anlar yaşattılar. Yemekleri oldukça lezzetli, geç kaldığımız zamanlar bile bize özel menüler hazırlandı. Havuz başında zaman geçirdiğimiz zamanlarda ikramlar ve ilgi müthişti. Oda temizliği konusunda kesinlikle harikaydı, yedek havlular, her gün değişen çarşaflar, odaya döndüğünüzde mis gibi bir oda her şey on numaraydı. Konum olarak gezip görebileceğiniz her yerinin uzaklığı en fazla 40 dakikalık mesafede ve her akşam 2 dakikalık mesafede yürüyüş yapabileceğiz bir kordon Çalış Plajı bulunmaktadır. Yurdagül Hanım ve Ferit Bey müthiş bir rehber gideceğimiz yerler hakkında yönlendirmelerde bulundular ve oranın özellikleri hakkında bahsettiler, gezilerimiz daha bilinçli ve planlı bir şekilde oldu. Yine bir gün Fethiye’ye yolum düşerse mutlaka konaklayacağım tek yer.. Konaklama imkanım olmasa bile mutlaka bir gün orta şekerli kahvenizi içmeye geleceğim 🙂
5 Yıldız verdim ama inanın çok daha fazlasını hakkediyorlar tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz bir otel gönül rahatlığıyla aileniz ve eşinizle konaklayabilirsiniz.

Onur – Ezgi – Mesut ALP

Tesise günübirlik olarak eşim ve 9 aylık bebeğimizle geldik. Öncelikle oteli işleten Yurdagül hanım ve eşi çok cana yakın ve kibar insanlar, girişten çıkışımıza kadar bize çok yardımcı oldular ve cana yakın davrandılar. Otel tam bir aile oteli diyebilirim. Eşiniz ve çocuklarınızla gönül rahatlığıyla gelebilirsiniz. Ama günübirlik kullanacaksanız önceden arayıp müsaitlik sormanız sizin faydanıza olacaktır. Biz gittiğimizde sakindi fakat bazı günler yoğun olabiliyormuş. Bunların dışında otel konum olarak çok iyi. Çalış plajına yürüme mesafesinde. Son olarak fiyat politikaları da çevre otel ve restoranlarla kıyasladığımızda ortalama diyebiliriz. Biz memnun kaldık, tekrar görüşmek dileğiyle.
Onur&Ezgi&MesutAlp

İbrahim ÇETİNKAYA

Havuzu büyük ve sakindi.. Kahvaltıda ev yapımı yoğurt ve reçeller var standartlara göre yeterli bence kahvaltısı.. Çalış plajina 5-6 dk yürüme mesafesinde.. Çok yakınında atm, migros jet, carrefour, a101 var.. Yurdagül Hanım güler yüzlü ve ilgiliydi.. Eşim bebeğimiz ortalarda cok dolandığı için oda temizliğini bir tık az buldu ama her gün temizleniyor odalar..