fethiye otelleri harika tatil deneyimi
fethiye otelleri harika tatil deneyimi

Fethiye Otellerinde Harika Tatil Deneyimi

Harika bir tatil deneyimini tatmak için Fethiye’ ye tercih eden turistler Fethiye otel seçeneklerinden fazlasıyla mutlu olmakta, bir sonraki seneye tekrar gelmek için erken rezervasyon yaptırmaktadır. Haberlerde çıkan dünyanın sayılı zenginlerinin bile gözdesi olan Fethiye koyları ve otelleri her bütçeye uygun insanları ağırlamaktadır.

Fethiye ilçesinde Akdeniz iklimi hüküm sürdüğü için deniz suyunun sıcaklığı 16 derecenin altına düşmez. Ege ve Akdeniz’in birleştiği kıyılarda, her yanı çam ağaçlarıyla çevrili doğal güzellikleri, dünyaca ünlü plajları, tarihi yerleri, irili ufaklı koyları ile Türkiye’nin gözde turizm şehri tatiliniz için mükemmel bir seçim olacaktır. 

Fethiye Konaklama Tesislerinin Özellikleri

Fethiye Otel ve konaklama alanları ve restoranlar yıl boyunca açıktır. Deniz seviyesinde yer alan bu tesisler sıcacık bir aile ortamı sunmaktadır. Konaklama alanlarının imajı köklü Akdeniz kültürümüzü yansıtmaktadır. Eşsiz deniz manzarasına sahip odalar beş yıldızlı otel kalitesine sahiptir. Fethiye Otelleri Aile, deluxe, superior ve standart odalar sunmaktadır. Odalar misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak birçok olanakla donatılmıştır. Misafir memnuniyeti hizmetimizin nihai hedefidir. Güler yüzlü sahipler ve çalışanlar bahçe bölümünde yer alan açık yüzme havuzunun yanı sıra güneşlenme alanları, havuz barı ve restoranlarda konuklara hizmet vermektedir. 

Fethiye Otellerinde Deluxe Oda Örneği

Fethiye’ de tatil yaparken 5 yıldızlı otel, butik otel ve apart otel tesisleri özel bir yarımada üzerinde yer almaktadır. Huzurun kenti Fethiye, turkuaz mavisi suları ile tanınır.  Fethiye Otellerinde, her şey dahil tatil paketini seçerseniz ücrete dahil olan su sporlarının sunulduğu özel plajlara kısa bir yürüyüş sonrası ulaşabilirsiniz. 

Tesislerin bünyesinde, her biri Ege kıyılarının manzarasına sahip, bol güneşlenme alanı ve hatta bazı su kaydırakları sunan üç açık havuzun yanı sıra bir kapalı havuz bulacaksınız. Palmiye ağaçları ve her köşede açan egzotik çiçeklerle yemyeşil bahçeleri keşfetmek bir zevktir. Doğu temalı dinginlik spası ve abartılı akşam performansları gibi tadını çıkarabileceğiniz pek çok lüks dokunuş burada bulunan tesisler tarafından sağlanır. Geniş konuk yatak odalarının her biri zarif bir tasarıma ve sıcak bir ambiyansa sahiptir, aynı zamanda odalarda özel bir balkon bulunur.

Fethiye’ de otellerin birçoğu ve restoranlar yıl boyunca açıktır. Deniz seviyesinde yer alan bu tesisler sıcacık bir aile ortamı sunmaktadır. Konaklama alanlarının imajı köklü Akdeniz kültürümüzü yansıtmaktadır. Eşsiz deniz manzarasına sahip odalar beş yıldızlı otel kalitesine sahiptir. Fethiye Otel  Aile, deluxe, superior ve standart odalar sunmaktadır. Odalar misafirlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak birçok olanakla donatılmıştır.

Misafir memnuniyeti Fethiye’ li turizmcilerin hizmetinin nihai hedefidir. Güler yüzlü sahipler ve çalışanlar bahçe bölümünde yer alan açık yüzme havuzunun yanı sıra güneşlenme alanları, havuz barı ve restoranlarda konuklara hizmet vermektedir. Fethiye de tatil yaparken konaklanacak yerin özenli temiz ve uygun fiyatlı olması size ekstra keyif verecektir.

https://www.instagram.com/fethiyeotelnet/