körfez life aparments fethiye
körfez life aparments fethiye

Körfez Life Apartments

Muhteşem bir tatil yapmak isterken ev konforundan da uzak kalmak istemeyenler için Körfez Life Apartments hayatın hengamesine mola vermek isteyenler için Fethiye’yi tercih eden konuklarına üstün kalitede hizmet sunuyor.

Fethiye merkeze 2 km, Antik Kente 4.5 km uzaklıkta olan Körfez Life Apartments havuzlu ve bahçeli bir sitede içinde 2 oda bir salon şeklinde dizayn edilmiş müstakil evlerden oluşuyor. Bu evlerde internet bağlantısı, klima, çamaşır makinesi, mutfak aletleri, tv ve bir evde ihtiyacınız olabilecek bütün temel mobilyalar yer almaktadır. Apartlar 4 ya da 5 kişinin rahatlıkla konaklayabileceği şekilde düzenlenmiştir.

Ailecek tatil planı yapanlar için hayatlarındaki temel ve önemli kriteleri elemeden huzurla konaklayabileceğiniz Körfez Life Apartments içinde çocuklar için de sunulan farklı imkanlar bulunuyor. Çocuklar için oyun alanının dışında çocuk bakcılığı hizmetini de tesis sayesinde sağlayabilirsiniz.

Pek çok farklı sportif aktiviteyi de himetinize sunan Körfez Life evlerinde dalış, binicilik, tenis ve rüzgar sörfü gibi aktivitelere olanak sağlayan tesiste yanında bir fitness merkezi de bulunuyor.