infinity exclusive city hotel
infinity exclusive city hotel

Infinity Exclusive City Hotel

Güvenliği, konforu ve estetiği öncelik olarak alan Infinity Exclusive City Hotel konuklarına eşsiz bir tatil deneyimi sunuyor. Her odası eşit büyüklükte olmasına rağmen bütün odalarda farklı renkler kullanılmış ve mobilyalar özel olarak tasarlanmış durumda.

Infinity Exclusive City Hotel Fethiye’nin tarihi Paspatur çarşısında yer alıyor. Bu çarşı ilçenin ilk yerleşim yeri olarak biliniyor ve hakkında onlarca şehir efsanesi biliniyor. Bunlardan bir tanesi çarşıdaki çeşmeden su içenin tekrar Fethiye’ye geri döneceğine dair bir inanışı içeriyor. Bu lüks konaklama tesisi de tam olarak Paspatur söylencesini doğrularcasına bir kalitede hizmet sunuyor.

Hotelin sabah kahvaltısı organik ev işi tatlılarla bezenmiş ve özel istek üzerine hazırlanıyor. Dileyen ise sabah öğününü odasında yiyebilir. Infinity Exclusive City Hotel zaten hediyelik eşya dükkanları ve barların yakınında bulumuyor. Ancak yine de tesis her türlü tur ve araç kiralama için de konuklarına destek oluyor. Ulaşım ve organizasyona dair tüm işlemlerin sorumluluğunu hotel kendisi üstleniyor.

https://www.instagram.com/infinitycityhotel/ adresine tıklayarak bu otelin İnstagram sayfasına ulaşabilirsiniz.