arwen hotel fethiye
arwen hotel fethiye

Arwen Hotel

Arwen Hotel Ege bölgesinin felsefesi olan beraber eğlenme kültürünü kendi tesislerine uyarlaması ile ön plana çıkıyor. Tesis kendi ifadesi ile dinlenmeye, rahatlamaya ve keşfetmeye odaklı misafirleri için kapılarını açık tutuyor. Birlikte güzel anılar paylaşmayı hedefleyen herkesi kendi özel konuklarıymış gibi ağırlıyor.

Arwen Hotel Fethiye’nin Yanıklar bölgesinde yer alıyor. Sığla Ormanı’nın yanında bulunan hotel, merkeze çok uzak değil ancak ancak yeşilliğin arasında bir inziva köşesi inşa etmiş durumda. Bu konaklama tesisi bu kadar sakin olmasına rağmen Fethiye merkeze 10 km, ünlü Çalış Plajı’na ise yalnızca 7 km mesafede yer alıyor. Bütün bunların yanında ulaşım isteyenler için halk otobüsleriyle dahi karşılanabiliyor.

Konuklarına sağlıklı ve yerel ürünler sunan Arwen Hotel hem doğası, hem mimarisi hem de sunduğu hizmeti ile huzuru bulabileceğiniz ve hayata dair ilham kaynağınız olabilecek benzersiz bir deneyim olacak. Konaklama tesisi ile ilgili ayrıntılı bilgi isteyenler, hotelin İnstagram sayfasına göz atabilirler; https://www.instagram.com/arwenhotel/